homeIcon

phoneIcon

logoRes

התאמה זוגית

זוגיות על פי הנומרולוגיה:

נומרולוגיה ומספרים והתאמות זוגיות:

לכל מספר מ1-9 יש לו את המזל האסטרולוגי ששולט עליו
ניתן לבדוק על פי תאריך הלידה המלא החישוב נעשה כדלקמן:
לדוג´ 15/3/1977 = 1+5+3+1+9+7+7 = 33 = 6 = זכר
       19/1/1979 = 1+9+1+1+9+7+9 = 37 = 10=1 נקבה

על פי תאריכי הלידה של שני בני הזוג נוכל לראות את ההתאמה והקושי בניהם.
כל מספר יש לו את ההשפעה של כוכב האסטרולוגי ששולט והמזל האסטרולוגי.

מספר 1 = מזל טלה.
מספר 2 = מזל סרטן.
מספר 3 = קשת. תאומים
מספר 4 = דלי
מספר 5 = אריה, ובתולה
מספר 6 = מאזנים , שור.
מספר 7 – דגים.
מספר 8 – גדי
מספר 9 – עקרב.

אישה 1 – גבר 1 – הקשר לא הכי קל שבעולם ישנם ויכוחים אך כל הזמן צריכים להשתדל לשתף פעולה ואז הקשר יזרום יותר לכן הקשר הוא טוב אך דורש השקעה משני בני הזוג .

אישה 1 – גבר 2 – התאמה טובה מכל הבחינות הגבר מספר 2 הוא המאזן משתף הפעולה דיפלומטי ורגיש , האישה ה1 תיתן את הרעיונות והגבר ה2 יבצע אותם , לכן זה שילוב מצוין שנותן הרמוניה מבחינה אישית.

אישה 1 – גבר 3 –הקשר סביר אך ה3 צריך להשקיע בו ולא לנהוג בפזיזות לפעמים גבר 3 אוהב את החופש והמרחב וה1 מאד הגיונית ומצפה לשיתוף פעולה לכן אם גבר מספר 3 ישתף פעולה ויהיה ישר וכנה ויתרכז בזה אז הקשר יהיה טוב סה"כ הקשר טוב אך לא מושלם .

אישה 1 – גבר 4 –הגבר מספר 4 הוא מאד מסודר מיושב נותן תחושת ביטחון ואילו אישה מספר 1 שיש בה המון מהאש ומאיפולסיביות שואפת כל הזמן להגיע למטרות חדשות הקשר נראה לא מומלץ אך אם שניהם יבואו במטרה של התפשרות יגלו שהם משלימים אחד את השני , גבר 4 נותן לאישה 1 קשר רגשי מאד בטוח יציב ונאמן ועוזר לה מבחינה נפשית , לכן שהקשר יהיה מצוין צריך להשקיע בו המון מצד שני בני הזוג.

אישה 1 – גבר 5 – גבר 5 הוא הרפתקן אוהב חופש וריגושים ואקשנים , אישה מספרית 1 יהיה לה קשה מאד להסתדר אם גבר כזה ,למרות שהוא מאהב נפלא אך לטווח ארוך היא צריכה קשר יותר עמוק ויציב ולא קשר זמני , בקשר מזדמן הגבר 5 הוא מאהב מעולה, לכן הקשר לא מומלץ אפילו גרוע.

אישה 1 – גבר 6 –גבר 6 מחפש הרמוניה , נוחות אוהב להיות בסביבה מפנקת וכייפית שהוא לא צריך לטרוח יותר מידי למעשה לא איכפת לו לשבת בבית ושהאישה 1 שהיא העצמאית תפרנס אותו הסכנה בזה שאישה 1 יכולה להשתלט על גבר כזה ולכפות עליו דברים בשביל הצרכים שלה בלבד ולא לספק את צרכיו וזה יכול להביא לפיצוץ בקשר אך מצד שני ישנו הסיכוי לקשר טוב לכן הקשר הזה בינוני+++...

אישה 1 גבר 7 – אישה 1 היא מאד מעשית יותר מגבר 7 שהוא הפילוסוף ואישה 1 אוהבת את התכלס המעשים לכן הם לא משדרים על אותו גל לכן הקשר מאד בעייתי ומורכב

אישה 1 – גבר 8 –קשר עסקי זה נהדר קשר אישי יכול להיות טוב אפילו מצוין אך יכול להיות גרוע , גבר 8 הוא בן זוג אידיאלי לקשרי ידידות חברות ואפילו שותף לעסקים כל עוד לא מדובר בקשרי אהבה ונישואין , גבר 8 הוא מאד עקשן ולא מתפשר ויהיה לו קשה לקבל אישה 1 שמאד חשוב לה העצמאות והקריירה הגבר 8 תמיד יעדיף אישה כנועה שיושבת בבית ומחכה ולא דומננטית כמו מספרית 1 העומדת על שלה לכן הקשר מאד מורכב צריך להשקיע המון המון מאמצים ופשרות .

אישה 1 – גבר 9 – גבר 9 הוא הגבר שיכול להתאים את עצמו כמעט לכל אישה במיוחד בתחום האישי,,, הוא ידע מה הם נקודות התורפה של אישה מספרית 1 ידע מה היא חשה ובמה היא חזקה הוא ניחן ביכולות להתאים את עצמו אליה , כל עוד גבר 9 לא נפגע באגו אז הקשר יחזיק מעמד ואפילו עד התמסדות , אך אם אישה 1 תנסה להיות המובילה בקשר אז גבר 9 ירגיש שזה פוגע בו אז הוא יכול פשוט להתרחק והקשר מסתיים.

לסיכום: על פי תאריכי הלידה של שני בני הזוג ניתן לראות את ההתאמה הקושי והאפשרות של כל אחד מבני הזוג לעבוד על עצמו בכדי שהזוגיות תצליח.

התאמה זוגית

בהצלחה רבה לכולם, 
תמיר בן אשר נומרולוג קבלי ומערבי
נייד: 052-3429703   טל: 03-6765335   דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.