homeIcon

phoneIcon

logoRes

סוד האותיות - אותיות מלך

אותיות מלך: משמעות תכונות האופי בשם האדם:

אות אלף:
אות ראשונה בשם: מייצגת את מוח- רוחניות , אינטלגנציה , תקשורת ומקצוע.
אות שניה בשם : מייצגת את הלב – רגשות , יחסים ואהבה.
אות שלישית בשם: מסמלת את הכבד- כעסים , תגובה, בריאות , ונטיות שליליות באישיות האדם.
אות רביעית ואילך: מייצגות את כוח הביצוע ועשייה ויצירה והיחס לחברה.
האות האחרונה בשם: מסמלת את התיקון והתכלית של האדם.
כלל חשוב: על ידי האות נוצרה הספירה , האות שולטת על הכוכב , הכוכב שולט על המזל ולכן השפעת הכוכב על תכונות האופי חזקה מהשפעת המזל.

אות א – ראשונה בשם: - ספירה –כתר -  יסוד – אוויר – כוכב אורנוס- מזל דלי .
אות א פתוחה מכל הכיוונים , אדם ישיר , מוציא מה שיש לו בלב , סמכותי , הפה שלו זה כלי העבודה שלו , אות א שייכת לאותיות אמש הספירות הגבוהות בקבלה מאד  רוחניים מתחברים לצד הרוחני , אדם עם אות א ראשונה בשם תמיד יגיד מה שהוא חושב בגלל הראשוניות שלו ,מאד מקוריים ולא שגרתיים יוצאי דופן ופתוחים , בעלי ראיה רחבה , אוהב לעזור לזולת , פועלים לשינוי המצב הקיים , יציבים בעלי חשיבה אנליטית ובעלי אינטואיציה ואינטלגנטיים , בעלי סמכות וכוח ובעלי רמת ביצוע גבוהה ופועלים ללא מחשבה.

מבחינת עיסוק – מתאים לבעלי אות א ראשונה בשם כל מה שקשור לרפורמות חברתיות ובסיוע למען הזולת.

מבחינת מקצוע – רפואה – בעיקר מה שקשור לטיפולי לייזר וגלים , טייס , אלקטרוניקה וחשמל וכדו´ כלומר כל מה שקשור להמצאות ומקצועות לא שגרתיים.

שמות לדוג´- אהרן , אהובה איילת , אריאל וכדו´.

אות א – שניה בשם: מבחינת הרגשות של אות א שניה בשם – אדם המקבל רגש  חום ואהבה ונותן הרבה מעצמו בדרך כלל אנשים אלה מאד חברותיים ובעלי חן בעיני אחרים., אנשים מאד לבביים , אוהבים גם את הפינה השקטה שלהם ומבקשים שלא יטרידו אותם , וברגש שלהם זקוקים לזמן שלהם בכדי להחליט מבלי שיטרידו אותם וילחיצו אותם.

מבחינת אהבה – האהבה שלו טהורה , יכול לאהוב אהבה אפלטונית .החן שבו גורם נוחות לבן זוג או בת הזוג שאיתו ולמשפחה שלו.
מבחינת מין – לא מיני דיו , לכן בזוגיות לא משתולל וגועש מבחינה מינית.ויש בו מעין בישנות וחינניות
שמות לדוג- מאיר, ראו מה ,בארי , גאולה, גאות, יאירה , יאיר וכדו´.

אות א – שלישית בשם: מבחינת היצרים והכעסים של אדם באות א שלישית בשם ישנו חוסר איזון בין שכל לרגש, ואדם זה רעשן,כלומר נטייה לכעסים אך אם יהיה לו את מרחב המחייה שלו וישוחח על מה שמפריע וכואב לו ינקה מעצמו את הכעס והטינה , ישנה נטייה לחוסר שקט ומנוחה נטייה מכל דבר לעשות רעש צלצולים ובלגן יש אצלו פריצת מסגרות , נטייה להתפרצות זעם, אדם עם אות שלישית בשם חסר שלווה פנימית והם זקוקים לחופש מלא בהבעת הרגשות שלהם.

מבחינת בריאות- רגישות בשוקיים וברגלים , ונטייה לכאבי ראש וגם רגישות בדרכי נשימה וגו ועצבי הגוף- עקב חוסר שקט הפנימי שאדם באות א שלישית נמצא.

שמות לדוג´ – יואל, ליאורה ,יואב, ליאת , לי אל.
אות א – רביעית בשם:  האות הרביעית מתייחסת לכוח הביצוע והעשייה והיצירה והיחס לחברה – אות רביעית בשם – אדם זה עוזר ותומך ומשפיע על הסביבה שלו כלומר עם אדם באות א רביעית בשם  רוצה משהו הוא יכול להשפיע על מישהו אחר שיעשה זאת עבורו , הם נדיבים , חברותיים, יוצאי דופן מרתקים ועוזרים לזולת חשוב להם לרומם את הסביבה שלהם מבחינה רוחנית , והם בעלי השפעה על הסביבה, ומאד לא שיגרתים בחלק המעשי.

שמות לדוג´ – יה ואש, אחי אם, אריאל, לביא, מיכאלה.
אות א – אחרונה בשם: - תיקון האדם והתכלית שלו: - התיקון של אדם עם אות א  אחרונה ללמוד להיכנס למסגרת נאותה ומתאימה , לא לפרוץ גבול וללמוד לשלוט על הנטייה להתפרצות , ומעט חומרנות לא תזיק וכן לא יזיק  כוח האמונה וכוח הרצון הטוב, וכן  לשים לב ולנסות לתקן את היחסים הבינאישיים בתוך המשפחה .
שמות לדוג´ – עזרא, עקיבא , אסא, גיא, גיורא.
בהצלחה לכולם
תמיר בן אשר
במאמרים הבאים יצטרפו האותיות הבאות
נייד: 052-3429703   טל: 03-6765335   דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.