homeIcon

phoneIcon

logoRes

סוד האותיות - אות ב

אות ב  - ואלה שנולדו ביום ב ל- לחודש וההקשרים בניהם:
 
בית – אנשים שנולדו ביום ב לחודש המטרה בנייה של דברים ולהרגיש שהם בונים ופרקטים והם מחוברים מאד לרגש , לאנשים אלה תהיה תכונה של הרס עצמי לכן בכדי שלא יגיעו להרס עצמי חשוב להתחבר ליצירתיות ולמימוש היצירתיות ולהשתדל כמה שפחות להתחבר למרירות , בעלי אות ב – הם בעלי תבונה רבה – קשורים לספירת בינה בקבלה , הם רומנטים ובעלי חוש אסטטי ודמיון מפותח וזה הרבה יותר חזק כאשר האות הראשונה בשם היא ב ועוד יותר זה מתחזק כאשר יוצא תאריך לועזי כמו ה – 2, 20, או 21 .

בדרך כלל אוהבי חיות וטבע , ויש התחברות באספקט של אומנות  יותר לצלילים , מוסיקה , ריקוד ותנועה , כאשר החיבור לאומנות הוא בגיל הילדות המוקדמת , כלומר זה יתאפיין בילד שיש לו  אות ב  ראשונה בשם או נולד ביום ב לחודש , חשוב מבחינת ההורים לעודד את אותו ילד ליצירתיות , טוב לאנשים שנולדו ביום ב לחודש או שנולדו ב, 22,20 ,2לחודש או ב25 לחודש תזונה קלה מכיוון שיש רגישות באזור קיבה  ובחזה ולאילו אצל נשים או בנות ישנה רגישות באזור  הואגינה והרחם , ונשים שבהיריון ונולדו בתאריכים שהוזכרו והאות הראשונה ב או שנולדו בבית לחודש לא להתאמץ מעבר ליכולת .

בעלי אות בית – בעלי כושר הקשבה טוב ביותר , מומלץ להם להיות בתפקיד של הוראה או הנחיית סדנאות, בעלי יכולת דיפלומטית מצוינת , בדרך כלל נמצאים בקונפליקט בין חוסר רצון להסתיר דברים על מנת לא לפגוע בסביבה ובין לספר ובכללי בעלי אות ב עם באות הראשונה בשם או שנולדו בבית לחודש יש הרבה קונפליקטים פנימיים , יש להם את הרצון להשיג ראשוניות  וזה יהיה מלווה מאד בדאגה לכן הייעוץ לעשות תהליך טיפול ותנועה והליכה לאורך הים כלומר עבודה עם מים.

באזור גילי 16-17 על פי רוב – כאשר אנשים אלו לא יפתחו את הרוחניות הגלומה בהם הם עלולים להיכנס ליותר מתח ואפילו לא ידעו במודע מה הסיבה , אנשים אלה מבחינת ייעודם באו לעזור לאנשים ובמיוחד בתחום טיפולי המשלב אומנות ומגע , הם אוהבי מגע ומאד יצירים אך לא פעם זה מלווה בפחדים לכן המטרה שחרור פחדים וביקורתיות עצמית בגיל כמה שיותר צעיר בכדי שלא יהיו משקעים במידה ולא יעשו זאת תהליך של שחרור מביקורתיות  לא יעזוב אותם ואפילו מגע בצורה מסוימת ידחה אותם  ולא ירגישו שמגיע להם , לכן חשוב אצלם הרכות.

דוגמאות : שם  בתיה – בתוך בתיה יש את המילה בית  כלומר  זה הבית הפנימי של האדם החלק הרגשי , לכן נשים ששמם בתיה יהיה להן חשוב המשפחתיות וכל מה שקשור במסגרת של בית , הורות, אימהות , עיצוב בית וכל זה מתחזק על פי האות הראשונה בשם שזה בית והאות ה2 בשם שזה ת שקשורה למשפחה , רגש, ואימהות .

בשם בתיה – יש עיצור ותנועה –  תנועה מתבטאת באותיות אהוי ואילו עיצור מתבטא בשאר האותיות בשם  לכן התנועה של בתיה זה 6 מחזק את האלמנט המשפחתי ואילו אות האחרונה בשם היא ה שהיא אות יחסית פתוחה ואחד היעדים לחבר את אותה אישה לתנועה ולדברים שפותחים ולא סוגרים.
בתוך בתיה יש את האותיות יה  הקשור לספירת חסד לכן חשוב חיבור לחסד וכל מה שקורה לאישה כזאת בחיים שהכל בא מחסד עזרה והכוונה לכן המטרה להסתכל על האותיות האחרונות יה ולא על הראשונות ולהסתכל על הפתוח ולא על הסגור. ואילו 2 האותיות הראשונות בשם ב ות קושי לשחרור בינה ובין אימא שלה או בינה ובין ביתה , הייעוץ לאישה בשם בתיה להטיב עם עצמה ולפרגן לעצמה יתכן בבתיה בגלל שהאות ב דגושה מצב של שתלטנות.
אות ב מתייחס לאספקטים איך לראות דברים מהאות הראשונה ומי שנולד ב בית לחודש ומשחק של האותיות בתוך השם.
תכונות על אות בית – אות בית קשורה לכוכב שבתאי – סטורן ויש את הספרה 2 והמשמעות בקבלה יכולת של שיתוף פעולה ועדינות , האות ב מדברת על הקשר לבית לאם ולרחם ועם זה בית מודגשת  יש את היכולת האנרגטית לעשות את הבית והיא לא רפה אז היא נותנת את הכוח להתמודד עם הרגישות ויכולת לשמור על היחסים בין האנשים.
באהבה ממני,
תמיר בן אשר
נייד: 052-3429703   טל: 03-6765335   דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.