homeIcon

phoneIcon

logoRes

תחזית שנתית – לילדי חודש דצמבר: 2013-2014 :

 

ילידי 1/12, 10/12, 19/12, 28/12 –

 

שנה של שינויים ותהפוכות במסגרת הלימודים במקרה שנרשמתם השנה לאוניברסיטה שנה של אי ודאות עם זה המקצוע שבחרתם אך מכיוון שנולדתם ב1 לחודש אפשרות ללמוד תחום ניהול בשילוב עבודה יצירתית כמובן זה רק ניתוח כללי וצריך שנת לידה מלאה בכדי לדעת את הפוטנציאל של הלימודים לשנה הזאת ובשאר התחומים שנה שצריך לחסוך מבחינה כלכלית ועלולים להיות פרידות ממערכות יחסים או לסירוגין הכרות חדשה הנשים מבניכן פוריות בשנה הזאת צריכות להישמר או להיכנס תלוי בהן ותלוי כמובן איזה חודש הן נמצאות ומה שמם הפרטי.

 

ילידי – 2/12, 11/12, 20/12, 29/12 –

 

שנה של הצלחה ושגשוג בלימודים אלה שלומדים לימודי משחק הצלחה מעולה ועם אפשרות לקבל תפקיד הזדמנויות שאסור לפספס יכולים גם ללמוד מגמת אדריכלות ציור , גרפיקה ומשפטים ואלה שכותבים יש פוטנציאל להצלחה בתחום אפשר לקחת סיכונים בתחום הקריירה המטרה להעז ולנסות כמה שאפשר מכיוון שיופיטר שולט עליכם אך לא לקחת סיכונים בלימודים להמשיך ללמוד ולהשקיע וצריך לזכור שהלימודים מעל כל החופש הריגושים של החיים וככה תממשו את השנה הזאת בהצלחה לימודית ובהזדמנויות נפלאות. לאלה הרווקים/ות שנה שאפשרות למיסוד או הכרות חדשה .

 

ילידי – 3/12, 12/12, 21/12, 30/12 –

 

זאת שנה אישית קצת כבדה ומעיקה שנת תיקון צריך לקחת החלטות , הלימודים יהיו קצת קשים השנה אך עם תתמידו ותהיו עיקשים תגיעו לתוצאות , קשרים חדשים לא מומלצים השנה , קשרים ישנים מעבר שכבר לא מועילים לכם מה שהיו פעם מוצלחים ינותקו , יתכנו קשיים כלכליים במשפחה ולסטודנטים הצעירים יכול להיות שלהורים יהיה קשה השנה לתמוך בכם ולתת לכן תחושת ביטחון , לכן השנה בלימודים עם אתם מעוניינים להצליח אל תתנו לעצמכם הנחות אתם צריכים לארגן לסדר את החומר להשקיע ולהיות ממושמעים עם עצמיכם ואל תסמכו השנה על המזל רק בדרך עבודה קשה תגיעו לתוצאות . אך ניתן גם בשנה הזאת מידי פעם להתאוורר כלומר ללכת לשמוע מוסיקה ריקודים וכמובן לשמור על הרגלים , ברכיים וגב תחתון .

 

ילידי – 4/12, 13/12, 22/12 31/12 –

 

זאת שנה סוערת במיוחד עמוסה בתהפוכות גורליות ובשינויים מהפכניים במיוחד זה קשה לאלו שנולדו בתאריכים הנ"ל מכיוון שבדרך כלל קשה להם עם שינויים , שנה טובה ללימודים לימודי תקשורת , רפואה , שיווק , זאת שנה של טיולים אך עלול להיות גם חוסר מנוחה וחוסר שקט וחוסר התמדה בלימודים עדיף השנה ללמוד לימודים קצרים ולא ארוכי טווח כמו אדריכלות , רפואה וכדו' כלומר לימודי השתלמויות והעשרה וגיוון בחייכם אך עם תחליטו ללמוד לימודים באוניברסיטה יהיה לכם קשה ההצלחה לא מובטחת עקב החוסר סבלנות וחוסר השקט מה שהכי טוב ללמוד זה לימודי התקשורת , פרסום , שיווק ויחסי ציבור , השנה זאת יהיו קשרים רומנטיים קצרצרים סטוצים משהו שלא כובל ולא מעיק מבלי התחייבויות תמנעו להמעיט באלכוהול ומהתמכרויות למיניהן ולהשתחרר מעט מהתמכרויות לפייסבוק ווסטאפ וכדומה, ובנהיגה להיות מאוזנים ולא מופרעים ולנשים שבניכן תשתדלו לקחת את הגלולות בזמן אתן פוריות.

 

ילידי – 5/12,14/12, 23/12 –

 

שנה מעט קשה אך מאד הרמונית ושלווה יהיו שמחות במשפחה נישואין או להיפך גירושין לאלה שבניכם בתהליך גירושין זאת השנה שתקבלו את הגט , עלולות להיות בעיות במשפחה ובבריאות השתדלו לא לתת למתח להשפיע עליכם ולהיות רגועים ושלווים , באוניברסיטה יהיו הרבה חברים חדשים והרבה חיזורים ואקשנים , בלימודים צפויה הצלחה , טוב ללמוד השנה עיצוב , חינוך והוראה והדרכה אתם טובים בזה , יש אפשרות ללידה בשנה הזאת לנשואים שבניכם ואלה הרווקים/ת זה הזמן לאהבה חדשה ואהבת אמת או עלול להיות גם פרידה כואבת ממערכת יחסים הכל תלוי בהמשך הנתונים שבמפתכם.

 

ילידי – 6/12, 15/12, 24/12 , -

 

שנת תיקון שנה של חופש ומנוחה וחיפוש עצמי זקוקים לזמן עם עצמיכם , הקשיבו יותר לקול הפנימי שבתוככם ותנסו להשתדל להכיר את עצמיכם טוב יותר זה לא הזמן להתחיל לחטט בדברים מהעבר , עקב תחושת הלבד וחוסר האהבה אתם תשקיעו השנה את כל המרץ בלימודים ותגיעו להישגים אין אהבה חדשה השנה ולא מומלץ . טוב ללכת עם קשה לכם ואתם מרגישים זקוקים בממד הרגשי והלבד לקבל טיפולי פסיכו תרפיה ,ביופידבק , רייקי, הילינג ,ושיחה עם חבר/ה לשחרר את מה שמציק בכל תחומי החיים תהיו ערים לעצמיכם ואיך שאתם נראים ותאהבו את עצמיכם , אלה שנרשמו ללימודים תחום פסיכולוגיה ומחשבים ומחקר או סוג של תחום טיפולי הכל תלוי בפרמטרים של מפת האדם יכול להתאים בשנה הזאת , אך שוב חשוב לא להעמיס יותר מידי לנוח ולהיות בשלווה ורגיעה אחרת תצטרכו לשלם תשלומים בלתי צפויים בכל מישורי החיים מה שתחליטו ותעשו השנה זה ישפיע על מהלך חייכם.
במיוחד בנושא הזוגיות. והחשוב ביותר לעשות תהליך של מודעות וחיבור לעצמיכם וללמוד ולדעת כל מה שקורה אתכם ומסבביכם זה רק לטובתכם לתהליך של התפתחות ומודעות , ולהשתדל כמה שאפשר לקבל הכל באהבה. זוגות ונשים רווקות או כל מי שמתכנן הריון דרך הפריה אפשרי בשנה הזאת לעשות עם אופציה של קליטה כמובן תלוי במפה בחודש ובתהליכי ההפריה .

 

ילידי – 7/12, 16/12, 25/12 –

 

שנה לא קלה עלולה להיות שנה של קשיים ומפחי נפש לכן חשוב קודם להעריך את עציכם כל הזמן יתכנו קשיים כלכליים או שבמסגרת המשפחתית עלול מישהו מבני המשפחה או הקרובים להיות חולה ותצטרכו לטפל בו ותדרשו מעצמיכם סבלנות , אך מה טוב השנה ניתן ללמוד מנהל עסקים לעבוד בבנק ללמוד גם ניהול וכלכלה , תצטרכו להשקיע בלימודים השנה ניתן לעבור מקום מגורים ניתן לעשות עסקאות השנה הזאת אל תהיו רכושנים יותר מידי לבני הזוג , זהירות בתחום הסקס רק עם אמצעי מניעה לסטודנטיות שבניכן עלולות לנהל קשר עם גבר נשוי ומבוגר ממכם תחליטו עם זה טוב לכם או לא אתם נמשכים לסודיות ולמסתורין אפשר גם להצליח בלימודי קרימינולוגיה ,רפואה סינית משפטים בתחום הפלילי ועוד. אפשרות למיסוד וכן לעבור בית או לרכוש בית.

 

ילידי – 8/12, 17/12, 26/12 –

 

שנה של סיומים והתחלות כלומר השנה של סיום הלימודים באוניברסיטה או לסירוגין התחלה חדשה , יתכן מעבר מגורים, עזיבה של הארץ , שינויים בתחום הזוגיות לאלה שאוהבים לשנות את המלתחה הפרטית שלהם קנו בגדים חדשים והפטרו מהבגדים מהעבר , טוב לעסוק גם בתיאטרון במה וגם בתחום כלכלי ועסקי וניתן אפילו להתחיל פרויקט עסקי חדש , אל תהיו פזיזים מידי השנה , הימנעו מהחלטות גורליות השנה , שנה שאתם מאד יצירתיים בכל תחום יכולים לסיים השנה או להתחיל השנה לימודי ניהול , מנהל עסקים ומשפטים וזה בהחלט רצוי ללמוד את זה , זהירות מקנאה ורכושנות, לבני הזוג עם מתחילים עבודה זה לא יהיה לטווח ארוך בסקס שוב להשתמש באמצעי מניעה אלה עם הוחלט יחד עם בן הזוג שרוצים ילד לאוויר העולם זה שנה מומלצת להיכנס להיריון פשוט אתן פוריות .

 

ילידי – 9/12, 18/12, 27/12 –

 

שנה נהדרת להתחלות , במידה וזאת שנה ראשונה באוניברסיטה שנה מוצלחת התחלות חדשות , מכירים חברים חדשים רומנים חדשים , חשיבה חדשנית ומקורית השנה , תצאו לבלות , אתם מאד קורנים השנה וזורמים ואנשים נמשכים אליכם ורוצים בחברתכם , זה זמן גם להדריך למשל בצופים או בכל תנועה עם בני נוער או לאמן בחדר כושר קבוצות או אימונים אישיים למיניהם, או אפילו להיכנס לתחום הפוליטי להנהיג והתקדם ואפילו להתמודד לתפקידי ניהול בלימודים או בכל חלק בחייכם , יכולים ללמוד ניהול , רפואה ומנהל עסקים אתם תצליחו בזה , האנרגיות שלכם בשיאן מבחינת הלימודים תשתלבו מהר מבחינה חברתית עלו והצליחו

מה שנכתב ה זה תחזית כללית לילידי חודש דצמבר ללא הסתכלות על תאריך הלידה המלא +שמותו שם האימא ועוד הרבה פרמטרים עיקרים במפת האדם.. ניתן לקבל שירות של אסטרולוגיה לפי תאריך לידה , תחזית מפורטת , אישית ומדויקת יותר.

המשמעות של חודש דצמבר הוא כדלקמן – באופן כללי ילידי דצמבר קשורים גם לקשת וגם לגדי אתם לא אוהבים מסגרות , אוהבים חופש ומרחב חייבים תנועה , אוהבים ללמוד לעומק , סקרנות רבה , רוצים לדעת הכל , יש בכם חוש יצירתי ויש לכם הגנה מלמעלה תמיד ניצלים בדקה ה90 מכל מיני מצבים יופיטר כוכב צדק שולט עליכם , אוהבים ילדים ובעלי חיים אל תזכרו החיים הם לא רק תחרות אלה הנאה , עזרה וחיות.

 

שנה פורייה בהגשמות ובחלומות ושינוי מציאות
אמן

תמיר בן אשר – נומרולוג
יעוץ אישי בטלפון – נייד 0523429703
נייד: 052-3429703   טל: 03-6765335   דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.